WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Ne kadar kaliteli olursa olsun her ürün şık bir dokunuşa gereksinim duyar. Hayallerinizde yaşattığınız o muhteşem dekorasyonlar için kaliteli, hijyenik ve dayanıklı ürünlerin uzman ellerde harmanlanması gerekmektedir. Sektörüne yön veren AFİ MERMERCİLİK LTD.ŞTİ. sizlere hızlı, yüksek kalitede ürün gamı benzersiz hizmet sunuyor.

Hakkımızda

AFİ MERMERCİLİK LTD.ŞTİ.

İş hayatına 1995 yılında Bursa ‘da başlayan AFİ Butik Mermer, Türkiye’nin önde gelen prestijli uygulama firmalarındandır. 13 yıllık yoğun bir iş temposunun ardından kurumsallığa ilk adımımızı AFİ MERMERCİLİK LTD. ŞTİ. olarak attık. Birçok büyük firma, kişi ve kuruluşlara hizmet veren firmamız, BURSA, İSTANBUL başta olmak üzere yurtiçinde ve yurtdışında kaliteli işlere imza atmıştır. Alanında uzman kadromuz ve makine parkurumuzla gelişmeleri yakından takip ederek, siz değerli dostlarımıza en iyi ve kusursuz hizmeti vermeye devam ediyoruz. Sürekli olarak kendini yenileme ve geliştirme çabasında olan AFİ MERMERCİLİK LTD.ŞTİ., siz değerli dostlarımızın hayallerini gerçekleştirmeyi kendine amaç edinmiştir. Farklı yapıların vazgeçilmez dekoru haline gelen ve gün geçtikçe tercih sebebi olan doğal mermer; binaların iç-dış mekan tasarımında şık çözümler sunmaktadır. Eğer bir projeniz varsa ya da yaptırmak istediğiniz bir uygulama doğru yerdesiniz.

 

Dilerseniz biz sizin yerinize tasarlar, konforlu yaşam alanlarına sahip olmanıza yardımcı olabiliriz.

" Ülkemizde mermer tarih boyunca değişik uygarlıklar tarafından dayanıklılığı ve estetik görünümü nedeni ile özellikle anıtlarda ya da görkemli yapı malzemesi olarak kullanılmıştır. "

01.
Copyright © 2020 - Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK